اعلام حریق

نحوه سیستم اعلام حریق

خرید سیستم اعلام حریق یکی از مهم ترین کار هایی است که می توانید برای ایمن نگه داشتن خانه انجام دهید. در صورت بروز آتش سوزی، باید در اسرع وقت از آن آگاه شوید تا بتوانید آن را خاموش کنید و یا از آن فرار کنید.

خرید سیستم اعلام حریق فقط به دلیل رعایت الزامات قانونی نیست. این سیستم همچنین به دلیل صرفه جویی در وقت، پول و تلاش لازم است. اولین قدم برای محافظت از جان و مال افراد از عواقب آتش سوزی، راه اندازی سیستم اعلام حریق با کیفیت بالا است. پس از نصب اصولی سیستم اعلام حریق، مهم است که آن را به خوبی حفظ کنید تا مطمئن شوید همیشه در بهترین حالت کار می کند.

در این صفحه، ما تمام اطلاعات لازم برای خرید بهترین سیستم اعلام حریق را با شما به اشتراک می گذاریم. همان طور که گفته شد بسته به عملکرد و اجزای یکپارچه، چندین طبقه بندی برای سیستم های اعلام حریق وجود دارد. سیستم های اعلام حریق اتوماتیک از طریق ردیاب های حریق، مانند سنسور های دود یا گرما فعال می شوند. هشدار های دستی با نقاط تماس دستی (شستی اعلام حریق) یا ایستگاه های خودکار (دتکتور) فعال می شوند. دلیلی وجود ندارد که سیستم اعلام حریق از بین نقاط تماس دستی یا دتکتور های خودکار یکی را کنار بگذارد. هر دو می توانند در یک سیستم گنجانده شوند. سیستم های اعلام حریق یک مرحله ای به همه افراد در ساختمان هشدار می دهند که یک سنسور فعال شده است. سیستم های اعلام حریق دو مرحله ای فقط به افراد خاصی که مجاز به انجام اقدامات مناسب قبل از مرحله دوم هستند هشدار می دهد. این سیستم برای سرویس دهی به اماکن عمومی بزرگ (مراکز درمانی) برای جلوگیری از رعب و وحشت طراحی شده است.

برای تعیین مناسب ترین سیستم اعلام حریق، با شناسایی نیاز های خاص خود شروع کنید. به این فکر کنید که چه تعداد آشکارساز باید در ساختمان شما نصب شود. سراغ سیستم اعلام حریقی بروید که با سیستم امنیتی فعلی شما سازگار باشد. برای تهیه تجهیزات متناسب با بودجه خود بدون افت کیفیت، خرید کنید. برای نصب صحیح سیستم اعلام حریق و ادغام صحیح آن با سیستم نظارت و امنیت موجودتان از نزدیک با کارشناسان فروش سیستم اعلام و اطفا حریق شرکت فامکو تماس بگیرید.

به سیستم های اعلام حریقی که دارای ویژگی های اضافی هستند مانند زنگ صوتی و باتری پشتیبان جهت بهبود عملکرد اولویت دهید.
برای انتخاب این دو سیستم (اعلام حریق، اطفا حریق) باید به مشخصات ساختمان، تعداد طبقات، بودجه، نوع استفاده، کاربری، هدف، تعداد ساکنین (جمعیت ساکن) و اهمیت آن توجه کرد. اگر در مورد اینکه آیا ویژگی خاصی از سیستم اعلام حریق نیاز خاص شما را تأمین می کند مطمئن نیستید، با مشاوران شرکت فامکو تماس حاصل فرمایید. همچنین بهتر است قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام یک را بخرید با کد ها و مقررات مربوطه آشنا شوید. در صورت تمایل آشنایی با این کد ها می توانید با کارشناسان شرکت فامکو ارتباط برقرار کنید.

و آخرین نکته ای را که باید مدنظر قرار دهید این است که کیفیت را قربانی قیمت نکنید. زیرا ممکن است تبعات جبران ناپذیری داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا