ارائه راهکار صنعتی

کاهش هزینه ها و ثبات

شرکت نقطه آبی صنعت، با پشتوانه 15 سال سابقه در زمینه ی مشاوره و نصب و راه اندازی تجهیزات تأسیسات صنعتی و راه اندازی کارخانه و همچنین ساخت انواع دستگاه های سرمایشی مانند چیلرهای تراکمی و ارائه راهکارهای صنعتی در کاهش هزینه های واحدهای صنعتی توانسته رضایت 100 درصدی در بین مشتریان خود ایجاد نماید.

آینده را بسازید...

برنامه ریزی برای سال 2050

مشاوره برنامه‌ریزی و طراحی زیرساخت (تأسیسات) یکی از مؤلفه‌های حیاتی در ساخت یک سیستم زیرساختی پایدار است. با همکاری با مشاورین زیرساخت مانند شرکت نقطه آبی صنعت، صنایع، شرکت ها و دولت‌ها می‌توانند یک برنامه جامع را ایجاد کنند که تمام عواملی که در طراحی یک سیستم زیرساختی مؤثر هستند را دربرگیرد. این شامل عواملی مانند الگوهای حمل و نقل، رشد جمعیت و تأثیرات زیست محیطی است،

ادامه مطلب …

25+

پروژه های موفق

15+

سال تجربه

10+

مشتریان ما

90%+

رضایتمندی مشتریان

کیفیت رزومه ماست...

خدمات ما

ساخت اواپراتور

طراحی و ساخت

طراحی و ساخت انواع دستگاههای تأسیسات، تهویه مطبوع مانند چیلر تراکمی، هواساز، ایرواشر و پکیج یونیت، انواع تابلو برق صنعتی، بانک خازنی و تابلو فرمان و ارائه راهکار های تخصصی در زمینه تأمین و ساخت قطعات مانند کندانسور، اواپراتور و پایپینگ

Building Staffs

تأمین تجهیزات

تأمین کننده کلیه تجهیزات و قطعات تأسیسات مکانیکی و برق صنعتی

مشاوره صنعتی

مشاوره

نقطه آبی صنعت پیشگام در ارائه مشاوره و ارائه راهکار در زمینه طراحی و نصب و راه اندازی تجهیزات موتورخانه های صنعتی و ساختمانی، مشاوره مدیریت، مشاوره راه اندازی واحد صنعتی، مشاوره فروش و بازاریابی صنعتی

Architecture

آموزش نیروی متخصص

آموزش نیروی متخصص

شرکت نقطه آبی صنعت ارائه کننده مباحث آموزشی در خصوص تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات زیرساخت و صنعتی

پایداری و ثبات

متعهد به اجرای دقیق راهکارها و انتقال سریع آن

ما از نقاط آبی صنعت شما مراقبت می نماییم و آماده ایم تا با قراردادهای کاملا محرمانه، مشکلات شما را بررسی نماییم.

ما آموخته هایمان را دنبال می کنیم

تیم مشاوره شرکت نقطه آبی صنعت با انتقال دانش و متد از مراکز معتبر دنیا همچون شرکت مکنزی، دانشگاه هاروارد، شرکت مشاوره BCG، شرکت مشاوره شاپرک آبی، شرکت دنفوس، شرکت gwk آلمان توانایی اجرای پروژه های مختلف صنعتی را دارد.

پایداری و ثبات

ما با استفاده از دارائی ذهنی خود، تلاش خواهیم کرد تا با ارائه راهکارهای تخصصی مشکلات شما را حل نماییم.

کارخانه

جاده ساوه

دفتر

خیابان آذربایجان

درباره بنیانگذاران

ما مشاوره صنایع را رهبری می کنیم

حسین محسن آبادی

CIO

مریم رحیمی

CEO

مسعود چوپانی

COO

آخرین پروژه های ما

حرم عبدالعظیم حسنی

شهرری

تحقیقات آبخیزداری

تهران

کیک و کلوچه درنا

تهران

فرودگاه شهدای خوی

آذربایجان غربی، خوی

درخواست مشاوره صنعتی

مایل به همکاری هستید؟ پیغام بگذارید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

بیشتر بدانید!

سوالات پر تکرار

شرکت نقطه آبی صنعت، با استفاده از بهترین تیم فنی و بهترین مشاوران کشور با آنالیز بیزینس شما در چند جلسه، طرحی از مشکلات عمده و اصلی شما را بدست خواهند آورد و پس از ارائه مشکل دقیق، راه حل و راهکار شما را ارائه و اجرا می نمایند.

خدمات مشاوره و اجرای شرکت نقطه آبی صنعت در زمینه energy saving (بهینه سازی مصرف انرژی)، industry efficiency (توانایی و کارآمدی صنعت)، cost cutting (کاهش هزینه) و sustainability (ثبات و پایداری) به صنایع مختلف می باشد.

یک واحد صنعتی برای پایدار نگهداشتن روند تولید خود، نیازمند یک سیستم یکپارچه و قیاس است تا بتواند راندمان بهتری در تولید داشته باشد تا بتواند توازن بین قیمت تمام شده، حاشیه سود و هزینه برقرار نماید. از طرفی نیازمند تیمی است که بتواند مشکلات جاری و آتی واحد صنعتی را حل و راهکار ارائه دهد. در این خصوص این وظیفه ی شرکت های مشاوره است که بتوانند به صورت تخصصی با درنظر گرفتن مدل کسب و کار (business model) و برنامه کسب و کار (business plan) ، در کنار یک صنعت قرار بگیرند تا بتوانند بهترین و بیشترین بهره وری را داشته باشند و از طرفی حاشیه سود یک واحد صنعتی را افزایش دهند.

اسکرول به بالا